Telepvezető

Nemzeti Agrárkutatási és Innovációs Központ

a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján
pályázatot hirdet

Növénytermesztési Önálló Kutatási Osztály

Fenntartható agronómiai modellek kutatása csoport

Telepvezető

beosztás ellátására.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:
határozott idejű 1 év (hosszabbítható)-ig tartó közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

A vezetői megbízás időtartama:
A vezetői megbízás határozott időre, 1 évig szól.

A munkavégzés helye:
Bács-Kiskun megye, Fülöpszállás

A munkakörbe tartozó feladatok:
A sikeres pályázó részt vesz a NAIK Növénytermesztési Önálló Kutatási Osztály Szeged-Fülöpszállási Telepén zajló szántóföldi kísérletek előkészítésében, gondozásában, feldolgozásában, a telep adminisztratív feladatainak ellátásában. Kapcsolatot tart és jelentést készít a kísérleti területen tett megfigyelésekről.

Illetmény és juttatások:
Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

  • Minimum középfokú végzettség;
  • Minimum B kategóriás jogosítvány;
  • Számítógépkezelői ismeretek (Word, Excel);
  • Magyar állampolgárság, vagy külön jogszabály szerint a szabad mozgás és tartózkodás jogával rendelkező, illetve bevándorolt vagy letelepedett személy;
  • Büntetlen előélet;

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Szakirányú felsőfokú (BSc, MSc) végzettség;
  • Érvényes traktorvezetői jogosítvány, nehézpótkocsi jogosítvány;
  • Mezőgazdasági munkában szerzett 1-3 év tapasztalat;
  • Angol nyelvtudás;

Elvárt kompetenciák:

  • Rugalmas, nyitott személyiség;
  • Önálló problémamegoldó képesség;
  • Együttműködési készség;
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség;
  • Pontos, megbízható munkavégzés;

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Részletes fényképes szakmai önéletrajz, motivációs levél;
  • Iskolai végzettséget, nyelvtudást és egyéb képesítéseket igazoló dokumentumok másolata;
  • Nyilatkozat, melyben hozzájárul, hogy a pályázat anyagát és az ehhez kapcsolódó személyes adatait a pályázati eljárásban résztvevők megismerhetik, kezelhetik;
  • Három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány az állás elnyerése esetén;

A munkakör betölthetőségének időpontja:
A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2020. augusztus 24.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Dr. Tar Melinda nyújt, a 06 30 190 2488 -as telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

A pályázat elbírálásának módja, rendje:
A beküldött írásos pályázati anyag bírálatát követően a legjobb pályázók személyes meghallgatását követően történik a kiválasztás.

A pályázat elbírálásának határideje: 2020. augusztus 31.

A KÖZIGÁLLÁS publikálási időpontja: 2020. július 31.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:
A pályázat kiírója nyertes pályázat esetén 3 hónapos próbaidőt köt ki.
A munkáltatóval kapcsolatban további információt a https://naik.hu honlapon szerezhet.

Programajánló

Jelenleg nincs aktuális esemény.